Oświetlenie – jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza

Na wyposażenie każdego pomieszczenia składają się różne elementy wystroju wnętrz. W zależności od tego jaką ma pełnić funkcję, wstawiamy do niego potrzebne meble czy też przedmioty. Bez względu na to, z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia, z pewnością będziemy potrzebowali w nim odpowiedniego oświetlenia.
Salon będzie wymagał światła sufitowego, tak zwanego żyrandola, który po zmroku będzie dobrze oświetlał pokój, koniecznie z żarówkami energooszczędnymi, ponieważ w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu. Sypialnia to miejsce odpoczynku oraz wyciszenia, dlatego najczęściej wybierane jest oświetlenie boczne lub lampy nocne ze stłumionym źródłem światła. Korytarz i klatka schodowa to miejsca, gdzie najczęściej jest montowane oświetlenie boczne, często z funkcją fotokomórki. Łazienka podobnie jak salon musi być odpowiednio dobrze oświetlona, głównie ze względu na wykonywany w niej przez panie makijaż.
sklep z oświetleniem jest najlepszym miejscem na wybór niezbędnych źródeł światła. W sklepie będziemy mogli zobaczyć jak wyglądają na żywo poszczególne lampy, żyrandole, czy też kinkiety.
Profesjonalna obsługa sklepu z oświetleniem pomoże nam nie tylko wybrać oświetlenie, ale również odpowiedni rodzaj żarówki.